Author: a***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It's very beautiful and good quality so cute
Màu sắc: Màu xanh lam
Price: 1.474.400₫
Original Price: 1.552.000₫
| Material | Aluminum Alloy |
| Display Type | IPS LCD |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Green |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se251031455924627519 |
Author: a***6
Date:
Review: It's very beautiful and good quality so cute
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: B***e
Date:
Review: Good quality I love it
Màu sắc: màu đen
Author: a***7
Date:
Review: Nice packaging and works very well. Would have loved it if you get a cover with for protection. So far I love it.
Màu sắc: màu đen
Author: m***h
Date:
Review: ♥️♥️♥️♥️love it
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm